HAKKIMIZDA - ATAALP Makina | İstanbulHAKKIMIZDA

1996 yılında "Yüksek teknoloji sanayi makinaları ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında kalıp üretmek" ilkesiyle yola çıkan ATAALP MAKİNA, geçen 21 yıllık süreçte Türkiye’de,endüstriyel kalıp üretiminde ileri gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 

 

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tantım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.
ATAALP MAKİNA için kısaca;

"Türkiyede endistrüyel kesim kalıbı konusunda uzmanlaşmış bir bıçak laser sanayi" diyebiliriz. 

 

 

Firmamızın misyonu; alanlarındaki ihtiyaçlarını; Müşteri odaklı bakış açısı, güçlü teknoloji ve donanımlı alt yapısı ile tespit edip, uygun çözümleri sunmaktır. 

Firmamızın vizyonu ; çalışanları, kalitesi, sahip olduğu teknoloji ve getirdiği yeniliklerle siz değerli müşterileri için Güvenilir ve İstikrarlı Lider Bir Kuruluş olmaktır. 

 

 

ATAALP MAKİNA'yı biraz daha yakından tanıdığınızda başka firmalardan biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır endistrüyel kesim kalıbı laser sanayinde hizmet veriyoruz.

 

 

Peki ATAALP MAKİNA, diğer firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;
Herşeyden önce;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Reklam Fabrikası ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Matbaa ve laser teknolojileri gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.Konusunda tüketen değil,üreten bir firma olmak,üretirkende kaliteyi sunmak istiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette ATAALP MAKİNA'yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. 

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...